UAB "Autokausta keliai", tel. / fax.: +370 61034055    
 

Pradinis » Apie Mus

Apie Mus

Atsižvelgiant į kelių ir gatvių tiesimo ir remonto sektoriaus rinkos pokyčius, ir verslo sąlygas, 2012 m. spalio mėn. viena iš didžiausių Lietuvos statybos bendrovių UAB „Autokausta“ , įkurė naują kelių tiesimo ir remonto dukterinę bendrovę UAB „Autokausta keliai“.

UAB „Autokausta keliai“- kelių ir gatvių tiesimo bei remonto sektoriaus bendrovė, teikianti paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonė teikia aukštos kokybės paslaugas, orientuotas į ilgalaikius rezultatus bei funkcionalumą.

UAB „Autokausta keliai“ veikla – miesto gatvių, užmiesčio kelių, aplinkkelių tiesimas ir remontas, geležinkelių pervažų remonto darbai, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimas, asfaltavimas, stambių prekybos centrų, pramonės įmonių ir sandėlių teritorijų sutvarkymas, inžinerinių tinklų klojimas, požeminiai darbai. Žiemos metu įmonė teikia gatvių bei privačių aikštelių priežiūros paslaugas: gatvių ar aikštelių valymas nuo sniego ir jų barstymas šlapios druskos mišiniu.

UAB „Autokausta keliai“– įmonė atvira naujovėms ir nuolatinei pažangai. Visi įmonės darbai atliekami sąžiningai vykdant įsipareigojimus, kokybiškai, profesionaliai, atsakingai, siekiama sukurti kuo didesnę vertę vartotojams, žmonėms, visuomenei. Visi atliekami kelių ir gatvių tiesimo bei remonto darbai atitinka visus šiuolaikiniams keliams ir gatvėms keliamus techninius, ekonominius, ekologinius reikalavimus.

Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su UAB  „Lietuvos asfaltas“ – asfaltbetonio gamykla Kaune, kuri turi vieną iš moderniausių ir didžiausių asfaltbetonio gamyklų Lietuvoje.  Įmonei UAB „Autokausta keliai“ priklauso didelis kelių tiesimo mašinų parkas, kurį prižiūri kompetentingi darbuotojai, nuolat jį atnaujina ir modernizuoja. Įmonės darbuotojai, yra įsisavinę pažangius darbo metodus, leidžiančius puikiai suderinti darbus ir pasiekti kokybiškus darbo rezultatus. Įmonėje nuolat tobulinami darbo procesai. Bendrovėje sudarytos sąlygos darbuotojams efektyviai dirbti, kelti savo kvalifikaciją, atskleisti ir panaudoti savo sugebėjimus bei įgyvendinti asmeninius ir kūrybinius tikslus.

Dokumentai

Dokumentas 1

Dokumentas 2

Dokumentas 3

Dokumentas 4